Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Фільм "Заручники Путіна" покажуть у Європарламенті

18 березня, 2019 - 11:11
Ілюстративне фото

У вівторок, 19 березня, в Європарламенті покажуть фільм "Заручники Путіна: українські політичні в'язні Кремля" про незаконно утримуваних у РФ українців

Про це повідомляють у Facebook організатори показу.

"Вони стають невинними заручниками російської війни проти України. Їх катували, незаконно засуджували, демонізували в російських ЗМІ. Українських політв'язнів утримують в умовах, які загрожують їхньому здоров'ю, життю та людській гідності. Багато з них перебувають у тривалому ізольованому ув'язненні, що має руйнівний вплив на їхнє психічне здоров'я. Вони не мають доступу до медичних послуг і позбавлені будь-якого спілкування зі своїми сім'ями та зовнішнім світом", - розповідають організатори показу.

Стрічка зокрема містить розповіді політв'язнів Павла Гриба, Євгена Панова та Бекіра Дегерменджи.

"Через розповіді трьох ув'язнених - Павла Гриба, Євгена Панова та Бекіра Дегерменджи - фільм покаже, як російська влада карає тих, хто виступає проти агресії щодо України. Ми хотіли б спровокувати глядачів обдумати, усвідомити те, що це відбувається поруч із ними, і вжити заходів для підтримки політичних в'язнів. Ми хотіли б показати безкарність російської влади, яка затримує людей, позбавляючи їх основних прав людини, для того, щоб залякати своїх опонентів", - зазначають організатори.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ