Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Волкер анонсував нові санкції проти РФ

18 березня, 2019 - 17:50
Фото: flickr.com

США, Євросоюз та інші країни Заходу періодично запроваджуватимуть нові й нові санкцій проти Росії, якщо вона не припинить свою агресію проти України та не звільнить Кримський півострів.

Про це заявив під час відео-прес-конференції в понеділок спеціальний представник США в переговорах по Україні Курт Волкер, повідомляє Укрінформ.

"Я очікую, що ми продовжимо бачити те, що ми бачили впродовж останніх п'яти років – періодичне посилення санкцій (проти Росії – ред.), якщо ситуація продовжить залишатися такою, якою вона є", - наголосив Волкер.

Представник США висловив позицію, що країни Заходу не влаштовує нинішній стан речей, і вони продовжать тиск на Росію, щоб примусити її змінити поведінку.

У цьому зв'язку він підкреслив, що останні санкції Заходу, пов'язані з російською агресією на морі, були спільним рішенням США, Європейського Союзу і Канади.

"Це був наш узгоджений крок, аби продемонструвати, що ми глибоко занепокоєні продовженням окупації та проголошенням (Кремлем – ред.) анексії Криму, а також тим, що це поширилось на проголошення (Росією – ред.) одностороннього контролю над Керченською протокою та доступом в Азовське море", - наголосив Волкер.

У цьому контексті він згадав і про атаку та ув'язнення українських моряків і суден. Така консолідована позиція зберігатиметься й надалі, підкреслив представник США.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ