Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Фестиваль "Французька весна 2020" перенесено

18 березня, 2020 - 15:37
Фото Миколи Тимченка, ''День''

У зв’язку із запровадженням українським урядом ряду жорстких заходів для боротьби з коронавірусом Covid-19 Посольство Франції, Французький інститут та мережа Альянс франсез в Україні вирішили перенести дати проведення 17-го фестивалю «Французька весна», який мав проходити протягом всього місяця квітня. Мова йде саме про перенесення, а не скасування.

Про це повідомил Наталі Берас, радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції та директор Французького інституту в Україні

"Ми хотіли б подякувати всім, хто задіяний в організації фестивалю: митцям, партнерам, українським інституціям в Києві та в областях, а також нашим вірним глядачам, які з нами вже 17 років", - сказала вона.

"Завдяки їх незмінній підтримці ми раді повідомити, що фестиваль «Французька весна» відбудеться. Головна подія культурного щоденника в Україні повернеться з програмою в новому форматі, деталі якої будуть повідомлені під час прес-конференції у червні 2020 року. Забронюйте вже зараз дати з 25 по 28 червня – офіційне відкриття «Французької весни посеред літа», …… за яким прийде «Французька весна восени»! Тож до зустрічі через декілька місяців – на вас чекатиме ще більш яскрава, багата та надихаюча програма в усіх великих містах України", - оптимістично завершила пані Берас.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ