Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Фестиваль "Французька весна 2020" перенесено

18 березня, 2020 - 15:37
Фото Миколи Тимченка, ''День''

У зв’язку із запровадженням українським урядом ряду жорстких заходів для боротьби з коронавірусом Covid-19 Посольство Франції, Французький інститут та мережа Альянс франсез в Україні вирішили перенести дати проведення 17-го фестивалю «Французька весна», який мав проходити протягом всього місяця квітня. Мова йде саме про перенесення, а не скасування.

Про це повідомил Наталі Берас, радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції та директор Французького інституту в Україні

"Ми хотіли б подякувати всім, хто задіяний в організації фестивалю: митцям, партнерам, українським інституціям в Києві та в областях, а також нашим вірним глядачам, які з нами вже 17 років", - сказала вона.

"Завдяки їх незмінній підтримці ми раді повідомити, що фестиваль «Французька весна» відбудеться. Головна подія культурного щоденника в Україні повернеться з програмою в новому форматі, деталі якої будуть повідомлені під час прес-конференції у червні 2020 року. Забронюйте вже зараз дати з 25 по 28 червня – офіційне відкриття «Французької весни посеред літа», …… за яким прийде «Французька весна восени»! Тож до зустрічі через декілька місяців – на вас чекатиме ще більш яскрава, багата та надихаюча програма в усіх великих містах України", - оптимістично завершила пані Берас.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ