Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

У Зеленського пов'язують сплеск захворюваності на коронавірус із святкуванням католицького Великодня

18 квітня, 2020 - 18:18
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зростання кількості хворих на COVID-19 за останні дві доби, може бути пов'язане зі святкуванням Великодня за західним обрядом.

Про це повідомляє офіційний сайт президента України.

На нараді з питань запобігання поширенню епідемії Covid-19 Зеленський заявив, що за останні дві доби в Україні було зафіксовано найбільше випадків зараження коронавірусом порівняно з попереднім періодом поширення інфекції, що можна пов'язати зі святкуванням католицького Великодня 12 квітня.

"Адже минулої неділі понад 100 тис. українців все-таки відвідали заходи в церквах, а симптоми хвороби проявляються найчастіше на 5-6 день після зараження", - сказав Зеленський.

Він висловив сподівання, що українці усвідомлюють ризики зараження та закликав на Великдень 19 квітня залишатися вдома.

"Великдень вдома - правильний хід, щоб люди знали, що саме цього року треба на це велике свято залишитися вдома. Це допоможе вберегти здоров'я і життя багатьох, щоб наступного року знову можна було відвідати богослужіння і відсвяткувати Великдень традиційно і без обмежень", - зазначив Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ