Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Китай запропонував Трампу пакет поступок, аби зменшити дефіцит торгівлі до $200 млрд на рік

18 травня, 2018 - 10:48
Фото Trend

Китай запропонував американському президенту Дональду Трампу пакет торговельних поступок та збільшення закупівлі американських товарів, спрямованих на скорочення торгового дефіциту США з Китаєм до 200 мільярдів доларів на рік. Про це пише Reuters із посиланням на офіційні особи, знайомі з пропозицією.

Інформація про пропозицію надійшла під час перших двох днів американсько-китайських торговельних переговорів у Вашингтоні, спрямованих на врегулювання тарифних загроз між двома найбільшими економіками світу. Але не було відразу зрозуміло, як було визначено загальну вартість.

За словами джерела, американський виробник літаків Boeing Co (BA.N) буде основним бенефіціаром китайської пропозиції, якщо Трамп схвалить пропозицію. Boeing є найбільшим експортером у США і вже продає близько чверті своїх комерційних літаків китайським покупцям.

Інше джерело зазначає, що пакет може включати деяке знищення вже існуючих китайських тарифів на приблизно 4 мільярди доларів американських сільськогосподарських продуктів, включаючи фрукти, горіхи, свинину, вино та сорго.

Нагадаємо, США підготували нові мита на товари з Китаю, відреагувавши на протекціоністську політику Пекіна. У свою чергу Китай підготував перелік заходів у выдповыдь, які торкнуться близько 40% американського імпорту. Зокрема, мита можуть бути підняті на продукти харчування, автомобілі та літаки.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...