Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

Порошенко надав чинності новим санкціям проти РФ

18 травня, 2018 - 10:17
Фото АПУ

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО санкції проти фізосіб і компаній РФ. Відповідний указ №126/2018 від 14 травня опубліковано на сайті президента в ніч проти 18 травня.

"Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться в указі.

Даний указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 2 травня РНБО України ввела в дію персональні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) щодо юридичних та фізичних осіб, пов'язаних з російською агресією проти України, а також щодо яких уряди США і країн ЄС застосували відповідні рішення.

"Санкції вводяться з ініціативи Кабінету міністрів України, Служби безпеки України, Національного банку України на три роки або безстроково по відношенню до фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо", - повідомили в РНБО.

В інформації зазначається, що також санкції введені відносно осіб, причетних до інформаційної та кіберагресії проти нашої країни, до протиправних дій проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи і членів Ради федерації Федеральних зборів Російської Федерації тощо.

"Крім того, було продовжено дію санкцій, застосованих у попередні роки", - додали в РНБО.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...