Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

До кінця місяця Україна отримає від МАГАТЕ обладнання для виявлення COVID-19

18 травня, 2020 - 20:14
Фото з відкритих джерел

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) до кінця травня відправить в Україну обладнання для виявлення коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це повідомив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк, передає Укрінформ.

"Україна чекає на отримання такого обладнання (обладнання для виявлення COVID-19 від МАГАТЕ – ред.). Наскільки мені відомо, воно вже визначено для України. Більше того, воно вже закуплено у австрійських та німецьких фірм. Це – обладнання для проведення тестів, що зараз для нас є найбільш актуальним", - заявив він.

За словами Цимбалюка, наразі залишилося вирішити лише деякі питання логістики, "яка в умовах пандемії коронавірусу працює все ж трохи гірше".

Українського дипломат вказав на те, що МАГАТЕ бере на себе також і повністю оплату доставки.

"До кінця травня обладнання має бути відправлено в Україну", - зазначив він.

"Крім того, ми сподіваємося, що, можливо, у наступних партіях МАГАТЕ ще надішле нам додаткову допомогу – обладнання для проведення тестів, переносні рентгеноскопи тощо. Зараз наша місія чекає від МОЗ на додаткові конкретні позиції, яких потребує Україна. Потім ми їх теж передамо в МАГАТЕ і чекатимемо допомоги за цими напрямами", - сказав постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ