Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Перший ЧС з футболу серед жінок відбудеться у 2023 році

18 травня, 2020 - 21:08
Фото UA-Football

2023 року уперше в історії у фінальному турнірі візьмуть участь 32 національні жіночі збірні з футболу.

Про це повідомляє Українська асоціація футболу із посиланням на пресслужбу ФІФА.  

"Уперше в історії у фінальному турнірі візьмуть участь 32 національні жіночі збірні. На проведення ЧС претендували 10 країн: Бельгія, Бразилія, Південна Африка, Аргентина, Австралія, Болівія, Колумбія, Японія, Нова Зеландія та Південна Корея. У фінальному етапі конкурсу братимуть участь чотири претенденти: cпільна заявка Австралії та Нової Зеландії, Бразилія, Колумбія та Японія", - йдеться в повідомленні.

Онлайн-засідання Ради ФІФА, на якому буде названо країну-господаря чемпіонату світу з футболу 2023 року серед жінок, відбудеться 25 червня.

Матчі кваліфікації стартують 2021 року, а фінішують 2022-го. Фінальний турнір запланований на 10 липня - 20 серпня 2023 року.

Нагадаємо, що у кваліфікаційних змаганнях минулого чемпіонату світу жіноча збірна України з футболу посіла 3 місце у своїй групі й на форум, що відбувся у Франції 2019 року, не потрапила.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ