Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

У Києві вшанували пам'ять Героя України Максима Шаповала

18 травня, 2020 - 20:24
Фото з відкритих джерел

У Головному управлінні розвідки Міноборони України вшанували пам'ять розвідника Максима Шаповала, який загинув вранці 27 червня 2017 року у Києві в результаті підриву автомобіля.

Про це повідомила пресслужба ГУР МО України.

"У 2017 році від рук російських диверсантів у Києві загинув співробітник ГУР МО України Максим Шаповал, якому посмертно було присвоєно звання Героя України.

Щоб увічнити пам’ять про мужнього сина українського народу, жителі Солом’янського району вирішили створити сквер неподалік від місця загибелі Максима Шаповала", - йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що рік тому у сквері з’явився пам’ятний камінь, а нещодавно на цей камінь було встановлено табличку з написом “У вічності сила! У подвигу слава!”.

Максим Шаповал брав участь у плануванні та проведенні розвідувальних рейдів у глибокий тил противника, де документував докази присутності російських військ. Звідти Шаповал попереджав про небезпеку на конкретних напрямках для конкретних підрозділів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ