Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

У Конгресі США закликали Трампа "стояти разом з НАТО проти Путіна"

18 липня, 2018 - 17:57
Фото Reuters

Співголови Українського Кокусу в Конгресі США, конгресмени Марсі Каптур, Сенді Левін й Брайан Фіцпатрик засудили "догідливу" росіянам поведінку Трампа та закликали його реагувати разом із союзниками по НАТО на агресію РФ у Європі.

Про це йдеться у спільній заяві, оприлюдненій на офіційній сторінці Марсі Каптур.

"Як співголови двопартійного Українського Кокусу, ми глибоко стурбовані догідливою поведінкою президента (Трампа – ред.) по відношенню до президента Путіна. Сполучені Штати ніколи не повинні бути терпимими до дій, що прагнуть послабити демократичні інститути в США та наших союзників за кордоном", - заявили члени Конгресу.

Вони підкреслили, що незаконне вторгнення Росії в Україну та атака РФ проти миру й безпеки в Європі призвели до загибелі тисяч українців та змусили мільйони стати переміщеними особами.

"Ми також стурбовані тим, що президент не засудив напад російського уряду на суверенітет України, включаючи кібератаки на її інституції, агресію на Донбасі й протиправну окупацію Криму", - підкреслюється в заяві.

У цьому зв'язку члени американського Конгресу закликали президента Трампа "стояти пліч-о-пліч із союзниками по НАТО в умовах триваючої загрози з боку Росії та її агресії в Україні".

Члени Конгресу США оприлюднили спільну заяву після зустрічі президента США Дональда Трампа з російським лідером Володимиром Путіним у Гельсінкі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...