Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Під Миколаєвом на Кінбурнській косі відбувся "Медово-ахілловий забіг"

18 серпня, 2019 - 21:09
Фото надане автором

Цей спортивний захід проводиться на медовий Спас в тому самому місці, де багато століть тому знаменитий давньогрецький герой Ахілл здобув перемогу в морській битві.

На забіг приїхали легкоатлети з багатьох міст України: Києва, Кропивницького, Херсона, Полтави, Одеси ну і, звичайно, з Миколаєва.

Всього в змаганнях взяло участь сімдесят осіб - як аматорів, так і професіоналів.

Як розповів один з організаторів змагань, тренер з легкої атлетики Іван Володимирович Гриник,0 ідея проведення забігу саме в цьому місці виникла вісім років тому після того, як спортсмени, відпочиваючі на косі, вирішили навести лад на території природного парку.

Також однією з головних цілей, за словами Івана Володимировича, був пошук легкоатлетичних талантів.

Зокрема, раніше був помічений на забігу хлопчина на прізвище Соколов Олександр, який зараз є бронзовим призером чемпіонату Європи і одним із найсильніших бігунів України.

Найстаршому учаснику 80 років. Це Бондаренко Людмила Іванівна, найменшій бігунці Степаненко Христині всього три рочки. У забігу так само взяли участь і наші захисники. Військові показали дуже хороші результати.

 Всі призери отримали, крім грамот, кубків, також солодкі призи у вигляді банок із медом від спонсорів забігу.

Юрій Кошковський, Миколаїв

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ