Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

У Вінниці жоден будинок не готовий до опалювального сезону

18 вересня, 2019 - 17:58
Фото з відкритих джерел

До початку нового опалювального сезону залишилося менше місяця, а акти готовності на подачу тепла не отримала жодна багатоповерхівка Вінниці. Як повідомляє теплопостачальна організація міста, дозволи мають лише 11 юридичних споживачів. Уся відповідальність лежить на управляючих компаніях, які мали б підготувати будинки до опалювального сезону. Якщо цього не станеться найближчим часом, то заручниками ситуації залишаться мешканці, – тепло без акту готовності до багатоповерхівок не подаватимуть.

«Теплопостачальне підприємство не може впливати на невиконання робіт управляючими компаніями. Вимагати якісних послуг від них мають право споживачі, – розповідає в. о. начальника відділу документообігу, роботи зі ЗМІ і громадськістю КП «Вінницяміськтеплоенерго» Сніжана Шпикіна. – До підприємства часто звертаються вінничани  з проханням вплинути на управляючу компанію чи голову ОСББ, адже із-за невиконання ними робіт, у жителів будинку є проблеми з подачею послуги. Зокрема, до нас звернулася споживачка з будинку на вул. Щорса, 18 щодо централізованого опалення та гарячого водопостачання. Наші фахівці вийшли на перевірку, в результаті якої було виявлено проблеми у внутрішньобудинковій системі. Голові ОСББ зробили припис на виконання робіт, але він їх зробив».

Між тим на підприємство нагадує, що на сьогодні вінничани сплатили лише 27,8 % від нарахувань за серпень. Загалом населення боргує близько 107 мільйон гривень, враховуючи несплачені нарахування за серпень місяць. Якщо борг великий, його можна реструктурувати, сплативши частинами. Головна умова при реструктуризації – одразу сплатити 30 % від усієї суми, решту – частинами протягом визначеного періоду.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ