Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Хасиди повністю залишили прикордонний пункт "Нові Ярловичі", - ДПСУ

18 вересня, 2020 - 17:39
Фото ДПСУ

Паломники-хасиди повністю звільнили територію прикордонного поста «Нові Яриловичі» і попрямували святкувати Новий Рік до різних населених пунктів Білорусі.

Про це Сергій Дейнеко зазначив, перебуваючи безпосередньо на кордоні з Білоруссю навпроти пункту пропуску «Нові Яриловичі» в Чернігівській області, повідомляє пресслужба ДПСУ.

Він особисто виїхав на місце, щоб пересвідчитись чи дійсно почали повертатися у зворотному напрямку іноземці, які попри обмеження в’їзду, не полишали намірів потрапити в Україну.

«Поступове зменшення іноземців на цьому напрямку ми почали фіксуватися зранку. Їх кількість поряд з нашим кордоном протягом дня стрімко зменшувалася. Також спостерігалося постійне поступове їх повернення на територію Республіки Білорусь», – сказав керівник прикордонного відомства", - йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що іноземні громадяни, які планували потрапити в Україну з метою паломництва на цьому напрямку, почали прибувати до кордону України ще з 14 вересня. Загалом їх тут знаходилося ще до вчора понад 1 тисячі осіб. Ще одну групу іноземців на кордоні з Білоруссю фіксували навпроти пункту пропуску «Дольськ», що на Волині, однак після роз’яснень щодо обмеження в’їзду – за кілька годин вони повернулися зворотно.

«Ми щоденно доводили іноземцям, що з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції за рішенням Уряду в’їзд іноземцям в Україну заборонений. І вони чітко знали про це ще до того, як почали їхати до нас. На жаль, вони не дослухалися до закликів України утриматися цьогоріч від поїздки. Нам прикро, що довірившись незрозумілим обіцянкам, до яких у розмовах апелювали паломники, вони створили собі ілюзію можливості в’їзду в Україну», – зазначив Сергій Дейнеко.

Зазначається, що голова ДПСУ зустрівся з керівниками підрозділів Нацполіції та Нацгвардії, які постійно перебували на кордоні разом з силами прикордонного відомства. Він обговорив поточну ситуацію та подальшу координацію дій між правоохоронцями. Також Сергій Дейнеко подякував прикордонникам, поліцейським та гвардійцям за належне виконання поставлених завдань щодо недопущення провокацій на кордоні, підтримання прикордонного режиму і режиму в пункті пропуску.

На даний момент всі іноземці-паломники полишили територію поряд лінії кордону України.

Фото ДПСУ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ