Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Народи України та США прагнуть до миру, гармонії та свободи, - полковник ЗС США

18 вересня, 2020 - 13:37
Фото: armyinform.com.ua

Співкерівник навчання «Rapid Trident 2020» з американської сторони полковник Майкл Хансон зустрівся з представниками ЗМІ.

Під час зустрічі він окреслив позицію США стосовно перебування в Україні заокеанської  військово-тренувальної місії, а також участі у міжнародних військових навчаннях пліч-о-пліч з українськими воїнами, передає АрміяInform.

– Ми знаходимося тут як колективна група, головною метою якої є захист свободи для наших сімей, наших друзів і безлічі людей, про яких ми ніколи особисто не дізнаємося, – зазначив він у своїй промові під час відкриття навчання. – Як члени наших сил безпеки, ми поклялися захищати свободу, забезпечувати принципи демократії, гарантувати мир і безпеку.

З його слів, у сучасних глобальних умовах кожна демократична країна стикається з багатьма викликами та загрозами – від всесвітньої пандемії в галузі охорони здоров’я, від економічних викликів до супротивників, що загрожують нашому національному суверенітету. Ті ж самі противники будуть використовувати інформаційні кампанії, брехню і війну в «сірій зоні», щоб загрожувати суверенним націям тільки заради своїх власних автократичних цілей.

Він підкреслив, що народи України та США прагнуть до миру, гармонії, свободи і можливості проживати в суспільстві, де основні принципи демократії проявляються в суверенному уряді без втручання іноземних супротивників.

– За бажанням наших національних урядів, нас направили сюди сьогодні перед лицем цих викликів та загроз, – говорить він. – Наші супротивники є причиною того, чому я вважаю цей день таким монументальним. Наші національні лідери надіслали чітку вказівку, дозволивши нам як партнерам перебувати  на цьому міжнародному навчанні, щоб сказати – «Ні!» тим, хто хоче зазіхнути на наш національний суверенітет. Вони говорять всьому світу, що, працюючи разом під час цих навчань, ми є партнерами заради миру і гарантами свободи. Протягом усієї історії, коли нації виступають разом проти людей і урядів, які загрожують нашому суверенітету, ми як партнери заради миру і захисники свободи, завжди будемо перемагати завдяки нашій силі, нашій стійкості й нашій спільній роботі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ