Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Опалювальний сезон має розпочатися вчасно, - Шмигаль

18 вересня, 2020 - 20:53
Фото з архіву "Дня"

Опалювальний сезон в Україні повинен розпочатися вчасно.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Антикризового енергетичного штабу, в рамках якого обговорювали питання готовності теплопостачальних організацій до опалювального сезону.

"Всі українські родини, дитячі садочки, школи та лікарні взимку повинні бути забезпечені теплом. У нас є для цього всі умови. Сьогодні бачимо стабільно високі запаси палива на ТЕС і ТЕЦ, маємо рекордні запаси газу", — зазначив Шмигаль.

На засіданні Прем'єр-міністр також заслухав інформацію про готовність теплопостачальних організацій до опалювального сезону 2020/2021 року.

Станом на 18 вересня наша країна готова до осінньо-зимового опалювального сезону на 90%, а запаси палива на ТЕС і ТЕЦ стабільно високі.

Шмигаль зазначив, що уряд визначив пріоритетом виведення енергетичної галузі з кризи та забезпечив усі умови для успішної підготовки та проходження зими.

Прем’єр-міністр доручив головам ОДА, Міністерству розвитку громад та територій, Міністерству енергетики, Фонду держмайна та НАК "Нафтогаз" оперативно розв’язати питання з проблемними ТЕЦ.

За підсумками засідання Шмигаль доручив очільникам ОДА щотижня проводити наради з підготовки до опалювального сезону та доповідати про їх результати Міністерству енергетики.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ