Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

В ООН попереджають про можливість появи чергової "залізної завіси" в Європі

18 вересня, 2020 - 15:54
Фото: Reuters

Спецдоповідач ООН з прав людини в Білорусі Анаіс Марін попередила про можливість появи "чергової залізної завіси" в Європі у зв’язку із заявою Олександра Лукашенка про закриття кордонів з Литвою і Польщею і посилення кордону з Україною.

Як передає Укрінформ з посиланням на Reuters, про це вона заявила у Женеві під час термінових дебатів щодо ситуації з правами людини в Білорусі 18 вересня.

"Не дозволяйте черговій залізній завісі опуститися на європейський континент", - сказала Марін, описуючи "катастрофічну" ситуацію в Білорусі.

Як зазначається, її виступ кілька разів переривався запереченнями російської, білоруської та інших делегацій, які закликали припинити трансляцію.

18 вересня у Женеві на черговій сесії Ради ООН з прав людини проходять термінові дебати щодо ситуації з правами людини в Білорусі.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що змушений закрити кордон з Литвою і Польщею і посилити кордон з Україною.

За його словами, такими заходами він разом з керівниками РФ "вибудовує захист союзної держави".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ