Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

Митрополит Епіфаній у Нью-Йорку відвідав меморіальний комплекс жертвам трагедії 11 вересня

18 жовтня, 2019 - 19:20
Фото: Facebook / Митрополит Епіфаній

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній спільно з усією делегацією ПЦУ відвідали меморіальний комплекс та музей, які присвячені жертвам трагедії 11 вересня у Нью-Йорку в рамках офіційного візиту до США.

Про це Предстоятель повідомив на своїй сторінці у Facebook

"Розпочався мій перший, як Предстоятеля Православної Церкви України, візит до Сполучених Штатів Америки. Дякую Order of Saint Andrew the Apostle, Archons of the Ecumenical Patriarchate в Америці за запрошення та гостинний прийом. Разом з делегацією нашої Церкви прилетіли в місто Нью-Йорк, де розпочали свої відвідини з особливого місця — храму на честь святого Миколая Американської Архієпископії Вселенського Патріархату, який розташований на території Всесвітнього торгового центру в Манхеттені", - йдеться у дописі Епіфанія.

Він повідомив, що на сьогодні храм ще перебуває у стані будівництва, а попередній однойменний храм був зруйнований внаслідок жахливого теракту 11 вересня 2001 року, коли Південна та Північна вежі Всесвітнього торгового центру зазнали нападу терористів. Ця церква — єдина будівля, яка не була частиною оригінального комплексу Всесвітнього торгового центру і яка була повністю знищена в результаті атак. Хоч попереду ще багато роботи, але храм вже нагадує Собор Святої Софії Константинопольської, яким і надихався архітектор проекту Сантьяго Калатрава.

"Розташована у парку Свободи з виглядом на Національний меморіал та музей 11 вересня, церква святого Миколая наче є вікном у вічність, куди полинули ті, хто тут невинно й несправедливо загинув. Посеред одного з найпотужніших та найдинамічніших міст у світі храм є благодатним пристанком для зміцнення духу та щирої молитви за жертвами теракту — офіційно встановлено, що загинули понад 3 000 людей, серед них 12 українців. Імена загиблих увіковічені в пам’яті цілої країни та вписані на меморіальних дошках скорботи, які виставлені на Нижньому Манхеттені", - написав Митрополит Епіфаній.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ