Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ — нам байдуже.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, мислитель, правозахисник,

Україна передала Туреччині головування у Чорноморському Форумі

18 жовтня, 2019 - 12:43
Фото ДПСУ

На зустрічі керівників прикордонних та берегових охорон країн Чорного моря, який розпочав роботу в Анталії, голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко офіційно передав головування у Форумі турецькій стороні та ініціював створення нової робочої групи.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

"17 жовтня в Анталії розпочав роботу 20-й Форум Чорноморського прикордонного співробітництва. Такий формат співпраці засновано у 2000 році в Туреччині. Кожного року почергово у кожній чорноморській країні відбуваються засідання лідерів Форуму – керівників відомств прикордонної та берегової охорони", - йдеться у повідомленні.

Під час своєї промови голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зауважив, що протягом цього року було зроблено усе можливе, аби консолідувати зусилля для забезпечення безпеки в акваторії Чорного моря.

"Зокрема успішно проведено навчання "Чорноморський Яструб 2019", що сприяло зміцненню злагодженості дій під час виникнення нестандартних ситуацій, а також визначено нові напрямки співробітництва країн-учасниць Форуму з метою підтримання стабільності у Чорному морі та своєчасного реагування на виникаючі загрози", - сказав очільник прикордонного відомства України.

Учасники зустрічі позитивно оцінили головування України у Форумі та висловили подяку за роботу протягом 2018-2019 років. Також усі висловили своє бажання розвивати прикордонне співробітництво з метою зміцнення безпеки у Чорноморському регіоні і на завершення Форуму підписали документ про результати зустрічі, до якого також увійшов план заходів на рік.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ