Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, британський філософ, політичний економіст XIX століття

Вінницька облрада виступала проти надання Донбасу особливого статусу та реалізації формули Штайнмаєра

18 жовтня, 2019 - 13:06

Відповідне звернення до керівництва держави ухвали сьогодні депутати Вінницької облради, зібравшись на позачергову сесію. У документі йдеться про те, що «враховуючи численні звернення, які надходять на адресу Вінницької обласної ради від учасників російсько-української війни, волонтерів, громадських діячів, заявляємо про те, що документ, підписаний учасниками тристоронньої контактної групи у Мінську, з реалізації так званої  «формули Штайнмаєра» та прийняття нової редакції закону України про особливий статус Донбасу є неприпустимо для України».

Голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник відзначив, що Вінниччина стала дев’ятим регіоном, депутатський корпус якого ухвалив звернення до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації так званої формули Штайнмаєра.

«Це – позиція громадськості і депутатів, як представників громад Вінниччини. Наше звернення буде направлено Президенту України, до Кабінету Міністрів, як офіційне рішення, на яке потрібно реагувати. Наразі тільки 8 із 22 обласних рад в Україні прийняли таке рішення. До речі, вчора Верховна Рада прийняла постанову про створення спеціальної комісії щодо напрацювання нашої, – української формули. Головним її підґрунтям є меседж: Україна – унітарна держава», – прокоментував Анатолій Олійник.

Окрім цього, під час сесійного засідання було оголошено про розпуск фракції «Самопомочі». За словами голови Вінницької облради, фракція була розпущена у зв’язку з тим, що із неї вийшли депутати і її кількість зменшилася до 5 членів, за необхідних 6.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ