Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Європейська Рада закликала Туреччину вивести війська із Сирії

18 жовтня, 2019 - 13:54
Фото: polradio.pl

Європейська Рада, засідання якої відбувається у Брюсселі, на вищому рівні оприлюднила резолюцію, в якій підтримала рішення Ради міністрів ЄС від 14 жовтня 2019 року щодо ситуації в Північній Сирії.

Відповідний документ пізно вночі був оприлюднений на сайті Європейської Ради.

"Євросоюз засуджує одноосібні військові дії Туреччини на північному сході Сирії, які спричинили неприйнятні людські страждання, підривають боротьбу проти Ісламської держави (Daʼesh) та створюють великі загрози для Європейської безпеки. Європейська Рада врахувала вечірнє оголошення США і Туреччини про паузу у всіх військових операціях. Вона знову закликає Туреччину завершити військові дії, вивести власні сили та поважати міжнародне гуманітарне право. Відповідно до рішення Ради ЄС від 14 жовтня 2019 року, вона (Європейська Рада) нагадує, що країни-члени вирішили зупинити видання ліцензій на експорт зброї до Туреччини", - йдеться у документі.

При цьому, Європейський Союз підтвердив, що продовжує докладати зусиль для ефективного вирішення серйозної гуманітарної кризи та кризи біженців, відповідно до потреб, що виникають, зокрема, шляхом підтримки країн-членів, які стикаються з найбільш серйозними викликами, що пов’язані із міграційними потоками у східному Середземномор’ї.

У резолюції Європейська Рада підтвердила, що продовжує тримати цю справу у центрі уваги.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ