Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

У громадському транспорті Варшави показуватимуть відео про Україну

18 жовтня, 2020 - 10:05
Фото: Олесь Москальчук / ukrainer.net ( Співачка Христина Соловій та засновник проєкту Ukraïner Богдан Логвиненко дивляться у вікно Львівського академічного театру імені Леся Курбаса під час зйомок програми «Амбасадори», 10 липня 2019 року )

У громадському транспорті столиці Польщі з понеділка, 19 жовтня, показуватимуть короткі відеоролики про різноманітні цікаві місця України.

Про це повідомила Наталія Панченко, продюсер медіапроєкту Ukraїner, який є виробником відеороликів, передає Укрінформ.

“З понеділка на 400 екранах у 170 автобусах Варшави з’являться 30-секундні відеоролики про Україну з польськими субтитрами”, - розповіла Панченко.

Вона зазначила, що відповідну угоду підписано між медіапроєктом Ukraїner та польською компанією Traffic TV, яка надає відеоконтент для трансляції у громадському транспорті.

Угоду підписано на невизначений термін. Відео про Україну в автобусах Варшави демонструватиметься щогодини.

“Це будуть фільми про Україну, цікаві місця, цікавих людей, якісь географічні цікавинки. Для нас це - виконання місії публічної дипломатії та презентація полякам туристичної привабливості України”, - наголосила Панченко.

Спершу в автобусах транслюватимуться п’ять роликів про Україну. Ukraїner оновлюватиме їх щокварталу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ