Хто забуває уроки історії, приречений на їх повторення
Джордж Сантаяна, американський філософ і письменник іспанського походження

Сьогодні в окупованому Криму розглядатимуть 72 політичні справи проти кримських татар

18 грудня, 2017 - 11:10
Фото: RL

У громадському об’єднанні «Кримська солідарність» повідомили, що 18 грудня на території окупованого Криму підконтрольні Росії суди проведуть слухання у справах щонайменше 70 кримськотатарських активістів, а також щодо журналіста Миколи Семени, повідомляє Крим.Реалії.

Про суд у вранішньому пості у Facebook написала і перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

"Сьогодні в окупованому Криму розглядатимуть 72 (!) політичні справи проти наших братів - кримських татар. ФСБ-НКВД працює як за Сталіна, скоро введуть розстрільні трійки. На фронті загинуло троє наших солдатів..... Ось новини дня. Але, боюся, в наших новинах і в наших ЗМІ все знову піде по гібрідному сценарію Кремля - де там той Крим з вмотивованим справами проти українців і кримських татар в окупації, де там окупований Донбас, в нас тут своє заїждже шапіто, дайош суд і прямо сьогодні закон про імпічмент", - пише Геращенко.

Судові засідання відбудуться в Сімферополі, Джанкої, Алушті, Судаку, а також Советському, Кіровському, Білогірському та Красногвардійському районах Криму. Головним доказом звинувачення є експертиза експертного центру МВС по Криму, згідно з якою "пікети об'єднані єдністю мети, задуму та загальною організацією", - повідомляє Інтерфакс.

Нагадаємо, 75 колишніх депутатів ВР Криму оголосили в розшук.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...