Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

В Іспанії почались попередні слухання у справі 18 каталонських екс-чиновників і активістів

18 грудня, 2018 - 16:00
Фото: AFP

Верховний суд Іспанії проводить попередні слухання у справі 18 колишніх каталонських чиновників і активістів щодо їх ролі у референдумі про незалежність Каталонії торік.

Про це повідомляє АР.

«Верховний суд Іспанії проводить попередні слухання напередодні судового розгляду у справі 18 колишніх каталонських чиновників і активістів, яких обвинуватили в заколоті, підбурюванні до шахрайства і зловживання державними коштами в ході їх ролі в торішній спробі відокремитися від Іспанії», — йдеться в повідомленні.

Колегія з семи суддів заслухала думку адвокатів про те, що справа має розглядатися у Верховному суді в північно-східній Каталонії, а не у Верховному суді в Мадриді. Як зазначає видання, на попередніх слуханнях судді відхиляли аналогічні прохання.

Очікується, що колишній каталонський віце-президент Оріол Жункерас і 17 інших обвинувачених не постануть перед судом раніше кінця січня.

Як відомо, четверо з обвинувачених каталонців, які перебувають у попередньому ув'язненні, проводять тритижневе голодування на знак протесту проти «несправедливого поводження з боку судових органів Іспанії».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ