Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

Джонсон заявив про неможливість нормалізації відносин з РФ, поки та не відмовиться від "дестабілізуючих дій"

19 січня, 2020 - 22:31
Фото Reuters

Прем'єр Великої Британії Борис Джонсон на зустрічі в Берліні з президентом РФ Володимиром Путіним попередив про неможливість нормалізації відносин між країнами доти, поки Москва не відмовиться від "дестабілізуючих дій".

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Прем'єр міністр заявив, що не буде нормалізації двосторонніх відносин доти, поки Росія не відмовиться від дестабілізуючих дій, що загрожують Великій Британії і її союзникам, а також - безпеці наших громадян і нашої колективної безпеки", - йдеться в комюніке Даунінг-стрит.

Джонсон також підкреслив, що не можна допустити повторення інцидентів, подібних тому, який стався в Солсбері, де був отруєний екс-співробітник ГРУ Сергій Скрипаль. Британська сторона, як повідомлялося, поклала відповідальність за це на РФ.

"Прем'єр-міністр заявив, що обидві країни повинні займатися питаннями міжнародної безпеки, такими як Лівія, Сирія, Ірак і Іран".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ