...Від того, скільки цеглинок ворожого муру проб’ємо лезами і кулями, залежить підсумок боротьби.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник

Фірташ закликав зупинити збройне протистояння

19 лютого, 2014 - 18:51
Фото прес-служби Дмитра Фірташа

Глава Федерації роботодавців України і бізнесмен Дмитро Фірташ закликав політиків вирішувати питання цивілізовано.

"Україна за останню добу впритул наблизилась до громадянської війни. Федерація роботодавців України і я особисто виступаємо виключно за мирне вирішення політичної кризи. Застосування сили будь-якою зі сторін неприйнятне. Політики, як опозиційні, так і ті, що перебувають при владі, впливають на прийняття рішень, які визначають розвиток подій у країні. Політики зобов‘язані повернутись до парламенту і вирішити питання цивілізовано, у рамках закону. Саме на політиках лежить відповідальність за знаходження шляхів виходу з кризи. На вулицях українських міст гинуть люди. Це категорично неприпустимо. І не важливо, хто вони: співробітники правоохоронних органів чи учасники акцій протестів – це все громадяни України. Ми всі спільними зусиллями повинні зупини кровопролиття. Ми проти радикальних дій, ким би вони не чинились", - йдеться у його зверненні.

"Україна – молода, але сильна та єдина держава. Український бізнес виступає проти будь-яких процесів, які можуть призвести до розділення України. Ми за сильну країну, за її економічний і соціальний розвиток, за зростання добробуту громадян. Все це можливе тільки в мирний час", - зазначено в зверненні.

"Масові заворушення на вулицях ослабляють країну та можуть призвести до незворотних наслідків. Федерація роботодавців України закликає усі політичні сили зупинити збройне протистояння та знайти вихід з кризи в стінах парламенту", - йдеться у зверненні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ