Віднайшовши героїчний життєвий ідеал, нація не боїться вже ніяких фізичних ударів
Олег Ольжич, український поет, політичний діяч, археолог, очолював культурно-освітню референтуру ПУН (1937)

У Луцьку на сцені Євромайдану прикували наручниками голову Волинської ОДА Олександра Башкаленка

19 лютого, 2014 - 14:38

У Луцьку на сцені Євромайдану прикували наручниками голову Волинської ОДА Олександра  Башкаленка. Від нього вимагають написати заяву на звільнення. Ці вимоги почалися ще біля приміщенні обласного управління міліції, яке вже захопив натовп. Олександр Башкаленко вийшов до людей разом з начальником обласного управління внутрішніх справ Олександром Терещуком.

Багатотисячний натовп почав скандувати “На коліна!” і “Башкаленка – у СІЗО!” Розлючений натовп  таки кинув голову ОДА на коліна, при цьому він розбив обличчя. Представники народної самооборони не дали натовпу затоптати чоловіка. Проте Башкаленко відмовився написати заяву на звільнення і його повели на сцену євромайдану, аби там привселюдно просив у людей пробачення, і також на колінах. Голова ОДА переконує, що для Волині він може зробити багато хорошого. Наразі представники громади поїхали до нього додому, аби привезти родину і змусити Башкаленка написати заяву на звільнення. Він, як відомо, очолює і обласну організацію Партії регіонів на Волині.

Очевидці кажуть, що наразі на Євромайдані Луцька зібралася не та публіка, яка збирається тут на народні віча. То були переважно люди середнього і старшого віку, хоча теж виходили тисячі. Нині натовп – це молоді люди, доволі агресивно настроєні. Навіщо потрібно було штурмувати ОДА, обласну міліцію, багатьом не зрозуміло, повідомляє Наталія МАЛІМОН, “День”, Луцьк.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...