Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Порошенко анонсував підписання змін до Конституції по курсу в ЄС і НАТО

19 лютого, 2019 - 11:28

Глава держави Петро Порошенко анонсував підписання законопроекту №9037 про зміни до Конституції України щодо закріплення курсу України на вступ до Європейського союзу і НАТО.

Про це повідомляється в Twitter глави держави.

Зокрема, Порошенко зазначив, що підпише закон у вівторок, 19 лютого, після чого відправиться на дебати по ситуації на окупованих територіях України на Генасамблею ООН.

"Сьогодні підпишу зміни до Конституції щодо членства України в ЄС і НАТО. Після цього вирушаю у Нью-Йорк, де за наполяганням України відбудуться дебати щодо ситуації на окупованих територіях. Підкреслюю, в документах ООН використовується термін "окуповані РФ українські території", - повідомив президент.

Документом визначається, що до повноважень Верховної ради належить визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики, реалізація стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і в НАТО. Законом передбачається, що президент є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО, а Кабінет міністрів забезпечує реалізацію цього стратегічного курсу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ