Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Кабмін пропонує зупиняти підприємства, які перевищують обсяги забруднення

19 лютого, 2020 - 14:21

Кабінет міністрів пропонує запровадити інтегрований дозвіл для великих підприємств, які є найбільшими забруднювачами довкілля

Про це написав у Telegram-каналі прем'єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи схвалення урядом нового законопроекту.

"Інтегрований дозвіл - це перелік вимог до обсягів забруднення та необхідних заходів для зменшення впливу підприємств на довкілля. В ЄС усі великі підприємства обов’язково отримують такий дозвіл. Підприємства мають здійснювати моніторинг викидів та щорічно звітувати про дотримання умов інтегрованого дозволу", - написав Гончарук.

За його словами, якщо підприємство не звітує, систематично порушує умови дозволу або не виконує його умови, йому можуть анулювати інтегрований дозвіл."Це означає, що робота підприємства буде зупинена, поки не будуть виконані всі умови дозволу. Запровадження цього дозволу сприятиме модернізації виробництва та впровадженню нових найкращих доступних технологій. А також призведе до зменшення промислового забруднення, покращення стану довкілля та здоров’я людей", - вважає Гончарук.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ