Не знати історії - означає завжди бути дитиною.
Цицерон, давньоримський політичний діяч, видатний оратор, філософ і літератор

У Європарламенті показали фільм "Заручники Путіна" про українців-політв'язнів

19 березня, 2019 - 21:15
Фото з відкритих джерел

У Європарламенті показали документальний фільм "Заручники Путіна", в якому розповідається про незаконно утримуваних у російських в’язницях українців

Про це повідомляє Радіо Свобода.  

Автори фільму "Заручники Путіна: українські політичні в'язні Кремля" через історії Павла Гриба, Євгена Панова та Бекіра Дегерменджи нагадують про те, що за гратами в Росії через несправедливі обвинувачення перебувають понад 70 українців, йдеться у повідомленні.

На події у Європейському парламенті, окрім продюсера фільму та українських правозахисників, були родичі бранців, які взяли участь у дискусії з євродепутатами.

Організатори показу звертають увагу, що "українські політичні в'язні утримуються в умовах, які загрожують їхньому здоров'ю, життю та людській гідності". 

"Вони стають невинними заручниками російської війни проти України. Їх катували, незаконно засуджували, демонізували в російських ЗМІ. Українських політв'язнів утримують в умовах, які загрожують їхньому здоров'ю. Багато з них перебувають у тривалому ізольованому ув'язненні, що має руйнівний вплив на їхнє психічне здоров'я. Вони не мають доступу до медичних послуг і позбавлені будь-якого спілкування зі своїми сім'ями та зовнішнім світом", - розповідають організатори.

Стрічка зокрема містить розповіді політв'язнів Павла Гриба, Євгена Панова та Бекіра Дегерменджи, йдеться у повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ