Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

У материковому Китаї вперше не виявили нових заражень коронавірусом

19 березня, 2020 - 12:39
Фото з відкритих джерел

Cтаном на 19 березня у материковому Китаї вперше не було зареєстровано нових випадків зараження коронавірусом серед місцевих жителів.

Про це повідомляє CNN. передає Укрінформ.

«Материковий Китай у четвер не повідомив про жодний локальний випадок зараження коронавірусом – вперше з моменту початку пандемії. Це є поворотна точка в глобальній битві проти Covid-19. Станом на четвер КНР повідомила лише про 34 нові випадки – усі вони привезені з-за кордону», - йдеться в повідомленні.

Окрім того, за останню добу в Китаї 8 людей померли після зараження коронавірусом.

Як зазначається, ще минулого місяця материковий Китай повідомляв про тисячі випадків в день і вважався найнебезпечнішою інфекційною зоною в світі. Наразі після кількох місяців масового карантину, обмежень на поїздки і безпрецедентних загальнонаціональних зусиль країна скоротила до нуля число нових зареєстрованих випадків захворювання. Натомість загроза виходить з-за кордону, оскільки люди повертаються, приносячи з собою вірус.

Всього в КНР зареєстровано 80 928 випадків (включно з тими, хто вже вилікувався) і 3 245 смертей.

Станом на ранок четверга загальна кількість випадків захворювання на коронавірус у світі становить 219 367, кількість смертей – 8 970, одужали – 85 749 осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ