Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Група компаній Фокстрот підтримала студентські еко-ініціативи

19 квітня, 2019 - 17:25
Фото надано організаторами

Студенти Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка спільно з групою компаній Фокстрот провели еко-акцію в незвичайному форматі вечірки. Одним з головних «гостей» заходу став анімаційний персонаж мережі магазинів Фокстрот.

15 квітня відбулася вже друга в поточному навчальному році вечірка про екологічні правила життя, організована активістами студентського еколого-волонтерського руху «Зелений інститут журналістики» КНУ ім. Тараса Шевченка.

Головним партнером традиційно виступила Група компаній Фокстрот, яка протягом 10 років розвиває власний соціальний проект «Зелений офіс» і 9 років підтримує студентів-активістів «Зеленого інституту».

На еко-вечірці 2.0 учасники обговорювали актуальні еко-теми, провели заміри зібраної макулатури на кафедрах інституту і нагородили трійку найактивніших представників. А участь в акції героя Фокстера, брендованої ростової ляльки торгової мережі Фокстрот, який закликав до усвідомленого ставлення до природи, додало заходу ще більш креативного характеру.

– Позиціонуючи себе як соціально відповідальна компанія, Фокстрот приділяє особливу увагу екологічній складовій бізнесу,  – зазначив СЕО торгової мережі Фокстрот В’ячеслав Поврозник. – Свідоме використання природних ресурсів, популяризація екокультури серед співробітників і покупців, просування еко-товарів і девайсів, які допомагають бути здоровими й активними – важливі компоненти ідеології бренду. І нам дуже приємно, що до популяризації і вирішення таких питань активно долучаються студенти. Це дуже надихає на підтримку існуючих ініціатив і реалізацію нових проектів.

Генеральний директор ГК Фокстрот Геннадій Виходцев вірить у перспективу формату еко-освіти серед студентів:

 – Дякуємо студентам і викладачам Інституту журналістики за створення власного формату заходу з метою підвищення екокультури в суспільстві. Наше партнерство прикрашає не тільки наші бренди, але й закликає до зменшення впливу діяльності людини на навколишнє середовище.

Зібрані за підсумками акції кошти «Зеленого інституту» студенти і партнери планують передати дітям з реабілітаційного центру «Ковчег» і ВГБФ «Батьківська турбота».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ