Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Парламентська Асамблея ОБСЄ закликала до "Великоднього перемир’я"

19 квітня, 2019 - 22:12
Фото з відкритих джерел

Голова комітету Парламентської Асамблеї ОБСЄ з прав людини і гуманітарних питань Маргарета Кінер Неллен наголосила на повній підтримці зусиль, спрямованих на досягнення зобов'язань щодо припинення вогню на сході України з нагоди майбутнього свята Великодня.

Про це повідомляється на сайті ОБСЄ.

"Особливо під час свята Великодня гуманітарні міркування повинні бути в першу чергу у свідомості причетних осіб. Я щиро сподіваюся, що зусилля посла Мартіна Сайдіка і посла Ертугрула Апакана будуть успішними та допоможуть сторонам відкласти зброю, що дасть змогу людям в регіоні відзначити свято у мирі", - заявила швейцарський депутат.

Вона нагадала, що Мінські домовленості зобов'язують сторони до довготривалого припинення вогню.

Як повідомляв Укрінформ, під час засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у форматі відеоконференції не вдалося узгодити оголошення "Великоднього перемир'я". Переговори тривали шість годин і завершилися безрезультатно, оскільки РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити перемир'я на свято та взяти відповідальність за дотримання тиші на Донбасі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ