Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

На Черкащині у одному з храмів зафіксували скупчення людей

19 квітня, 2020 - 18:43
Фото: Facebook / Роман Боднар

За Великодню ніч надійшла лише одна скарга про порушення карантинних обмежень у одному з храмів Черкащини. Загалом же в Черкаському регіоні віряни дотримались карантинних обмежень та відзначали свято удома.

Про це повідомив очільник Черкаської ОДА Роман Боднар.

«За ніч надійшла скарга про порушення у храмі на Лисянщині, там зафіксували скупчення людей. Порушники карантинних обмежень будуть притягнуті до відповідальності. Складено протокол відповідно до ст.44-3 КУ про адміністративні правопорушення», - відзвітував очільник області.

За його словами нині орієнтовно дві тисячі правоохоронців по всій території Черкащини несуть службу та турбуються про безпеку вірян, створені оперативні резерви. Також він подякував черкащанам та священнослужителям, що з розумінням поставилися до ситуації.

Нагадаємо, напередодні, рішенням виконкому Черкаської міської ради було заборонено проведення релігійних обрядів на території міста. Також на території всієї Черкаської області заборонили проведення релігійних заходів за участі людей. Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Заборона діятиме з 13:00 18 квітня до 6:00 21 квітня.

За повідомленням очільника області станом на 19 квітня на Черкащині лабораторно підтверджено 151 випадок інфікування на COVID-2019. Видужали - 42 особи.

Інна МОЛЧАНОВА, Черкаси

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ