Всяка диктатура вільного слова не терпить.
Сергій Єфремов, український громадський, політичний і державний діяч

У столиці триває виставка "Київ VRажає"

19 травня, 2018 - 11:41
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

У Києві 18-20 травня триває виставка "Київ VRажає". Як повідомляють у Київській міській державній адміністрації, відвідувачі зможуть відкрити місто по-новому, оцінивши малодоступні і мальовничі локації Києва за допомогою інструментів VR.

Виставку "Київ VRажає" спільно організували Google Україна та КМДА. З 18 по 20 травня усі охочі безкоштовно можуть прийти до музейного атріуму, сфотографуватися зі скульптурами, які творчо інтерпретують київські символи, та за допомогою смартфонів і спеціальних картонних окулярів роздивитися ті місця, куди не так просто дістатися, зазначає "День".

На вибір – вишукані інтер’єри Будинку з химерами, панорами столиці зі щита Батьківщини-матері, Подільсько-Воскресенський міст з висоти пташиного польоту та дигерський маршрут Микільською дренажно-штольневою системою. Можна стати за в чергу до однієї з чотирьох локацій за вже налаштованою комбінацією телефона та окулярів, а можна позичити окуляри та скористатися власним смартфоном. Але перед цим слід підключитися до Інтернету, завантажити на пристрій зчитувач QR-кодів та додаток Cardboard від Google. Майте на увазі: до запаморочливих подорожей віртуальною реальністю готові далеко не всі гаджети.

Читайте більше на сайті "Дня" в матеріалі "VRажаючий Київ".

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...