Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Маємо робити все для остаточного викриття та засудження злочинів більшовизму, - Епіфаній

19 травня, 2019 - 11:00
Фото: pomisna.info

Маємо робити все для того, аби злочини більшовизму були остаточно викриті та засуджені, щоби подібні часи ніколи не повернулися на нашу українську землю, заявив Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.

У дописі на своїй сторінці у Facebook Митрополит Епіфаній нагадав, що понад 80 років тому в Києві сталася одна з найкривавіших ночей в історії сталінського Великого терору. 19 травня 1938 р. у в‘язницях НКВД було розстріляно 563 особи. Загалом в ті роки масових репресій, за оцінками істориків, було знищено майже 200 000 наших співгромадян, а загалом радянські політичні репресії торкнулися мільйонів людей, наголосив Епіфаній.

"Щороку в третю неділю травня, у День пам’яті жертв політичних репресій, ми згадуємо трагічні події в історії України, які стали наслідком насильницького впровадження комуністичної ідеології, заснованої на почуттях ненависті до «класових ворогів». Цього дня маємо згадати про те, що Великий терор міг би не стати реальністю, якби пануюча на той час ідеологія войовничого атеїзму не створила умов для виправдання найжорстокіших злочинів проти людяності", - йдеться у дописі Предстоятеля.

Він наголосив, що на прикладі більшовизму бачимо, як заперечення Бога призводить до появи злочинної ідеології, що засліплює людей і робить їх жорстокими, позбавляє моралі, спустошуючи людські серця.

"Сьогодні разом з вами молюся за душі сотень тисяч закатованих та постраждалих у ті жорстокі часи.Насильство проти людяності є злочином перед Богом та історією, воно на має строку давності та виправдання", - додав Епіфаній.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ