Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

В Індії відбувається останній етап парламентських виборів

19 травня, 2019 - 17:26
Фото Reuters

В Індії сьогодні, 19 травня, проходить останній етап парламентських виборів.

Про це повідомляє DW.

Свої голоси за кандидатів можуть віддати понад 100 мільйонів громадян у восьми штатах. Вибори, які почалися ще 11 квітня, відбуваються у сім етапів. Підрахунок голосів розпочнеться 23 травня.

Перед деякими виборчими дільницями вишукалися довгі черги охочих проголосувати.

Загалом понад 900 мільйонів індійців могли взяти участь у виборах нижньої палати парламенту, до якої балотувалися близько восьми тисяч кандидатів з 460 партій.

Як зазначається, народна палата Індії налічує 545 депутатів, з яких двох призначає президент, а інших 543 обирають на 5 років під час загального прямого голосування на основі мажоритарної системи.

За опитуваннями, чинний прем'єр-міністр Нарендра Моді, який представляє Індійську народну партію, має шанси бути переобраним на другий термін. Його основним суперником вважають Рахула Ганді, голову Індійського національного конгресу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ