Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

В ЄС кажуть, що Британія має право на свого єврокомісара

19 травня, 2019 - 19:31
Фото Reuters

Головний переговірник ЄС по Brexit Мішель Барньє виступає за висунення Великою Британією кандидатури нового єврокомісара разом з іншими країнами-членами ЄС.

Про це повідомляє "ЄП" з посиланням на Politico.

"Поки Британія є членом ЄС, у неї є всі права і обов'язки. Це включає в себе право комісара і право бути представленим членами Європейського парламенту. Дворівневого парламенту не буде", - сказав Барньє.

Барньє спростував чутки про те, що він претендує на посаду президента Європейської комісії, і підтвердив свою підтримку Манфреду Веберу, кандидату від Європейської народної партії.

"Я, як і він, є членом EPP і відданий партії", - сказав Барньє.

Барньє сказав, що нинішня угода про Brexit - єдиний спосіб для Британії впорядковано залишити ЄС.

Раніше прем'єр-міністр Британії Тереза ​​Мей заявила, що внесе угоду про Brexit в парламент для повторного голосування в перший тиждень червня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ