Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Лоукостер EasyJet підтвердив хакерську атаку і крадіжку даних 9 млн клієнтів

19 травня, 2020 - 20:21
Фото: Unsplash / Frederick Tubiermont

Британський лоукостер EasyJet у вівторок визнав, що дані клієнтів авіакомпанії були викрадені в результаті хакерської атаки.

Згідно з повідомленням EasyJet, "кібератака з використанням високотехнологічних засобів" торкнулася приблизно 9 млн клієнтів авіакомпанії. Хакери викрали дані їх поштових скриньок і інформацію щодо їх поїздок.

Крім того, наголошується, що хакери "отримали доступ" до інформації про платіжні картки 2,2 тис. осіб.

За даними BBC, керівництво лоукостера дізналося про атаку ще в січні, однак тільки в квітні компанія змогла повідомити про це тих клієнтів, чиї дані карт були викрадені.

У EasyJet запевнили, що до 26 травня завершать інформування всіх клієнтів, яких торкнулася кібератака.

"Немає жодних даних про те, що будь-яка особиста інформація будь-якого характеру була неправомірно застосована, однак ми підтримуємо контакт приблизно з 9 млн клієнтів, до чиїх даних хакери отримали доступ. Ми рекомендуємо їм зробити кроки із захисту даних, щоб мінімізувати ризики потенційного фішингу", - йдеться в повідомленні EasyJet.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ