Той, хто приймає зло без опору, стає його співучасником
Мартін Лютер Кінг, лідер руху в боротьбі проти расизму, нагороджений Нобелівською премією миру 1964 року

МОЗ запевняє, що Україна отримає необхідні лікарські засоби

19 травня, 2020 - 12:45
Фото: Reuters

У Міністерстві охорони здоров’я стверджують, що контролюють ситуацію щодо початку державної закупівлі ліків, та запевняють, що Україна отримає необхідні лікарські засоби.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Укрінформ.

"Я ще раз хочу наголосити, що лікарські засоби, які постачаються в країну, постачаються за кошти, які були перераховані у 2018-му, і в 2019 роках. Ми все повністю тримаємо на контролі, ми знаходимося в постійному контакті з нашими міжнародними партнерами щодо постачання, ми розуміємо, що, коли, в які терміни нам треба постачати. Ми чітко розуміємо і керуємо ситуацією щодо забезпеченості лікарськими засобами наших громадян як у 2020 році, так і у 2021 році", - заявив Степанов на брифінгу 19 травня.

За його словами "дійсно, була прогалина протягом першого кварталу, дійсно ті документи, які ми почали оформлювати з квітня-місяця і зробили за півтора місяця, треба було зробити це протягом першого кварталу для того, щоб не гаяти час".

"Але ми маємо те, що маємо. Ми відразу включилися в роботу і відразу швидко зробили ці заходи. Ще раз хочу запевнити - країна буде з лікарськими засобами, які необхідні для наших пацієнтів", - наголосив міністр.

Також Максим Степанов нагадав, що поставка лікарських засобів за кошти державного бюджету відбувається з двох джерел: через міжнародні організації та через ДП «Медичні закупівлі України».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ