Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Німеччина і країни Вишеградської четвірки обговорили відкриття кордонів

19 травня, 2020 - 20:49
Фото: obozrevatel.com

Канцлер Німеччини Ангела Меркель та лідери країн "Вишеградської четвірки" поступово будуть знімати обмеження та контроль перетину кордону, як тільки дозволить епідеміологічна ситуація.

Про це повідомляє Reuters.

Меркель провела відеоконференцію з лідерами Угорщини, Польщі, Словаччини та Чехії, а також двосторонню зустріч з прем'єр-міністром Чехії Андрієм Бабішем, і вони підтвердили, що хочуть зменшити обмеження для людей та підприємств прикордонних регіонів, якщо рівень зараження буде низьким протягом певного часу.

Нагадаємо, Європейська комісія нещодавно представила свої рекомендації щодо канікул цього літа, наголосивши на необхідності узгоджених правил і недопущення дискримінації громадян ЄС через пандемію COVID-19.

Нагадаємо, 11 держав Європейського Союзу погодили низку правил щодо того, як створити безпечні умови для проведення літньої відпустки у Європі на тлі пандемії коронавірусу.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ