Віднайшовши героїчний життєвий ідеал, нація не боїться вже ніяких фізичних ударів
Олег Ольжич, український поет, політичний діяч, археолог, очолював культурно-освітню референтуру ПУН (1937)

Парубій назвав ключові позиції закону про реінтеграцію Донбасу

19 червня, 2017 - 19:21
Фото Миколи Тимченка, "День"

Голова Верховної ради України Андрій Парубій назвав ключові позиції, які мають бути у законі про реінтеграцію Донбасу. Про це спікер заявив журналістам, передає УНН.

"Зараз проговорюється сама концепція, і це правильний підхід, щоб на початковому етапі можна було вже визначити головні, основні позиції, які будуть загально узгоджені", - сказав Парубій.

За його словами, серед позицій, які обговорюються, – зміна статусу, визнання окупованих територій формально окупованими територіями, а також визначення юридичних передумов для ведення бойових дій і військових операцій.

Спікер підкреслив, що цей закон має давати таке законодавче право для Головнокомандувача і РНБО.

"Бо у нас була головна дилема на початку агресії Росії, що у нас є лише два формати можливих – це формат АТО і воєнного стану… і створення єдиного оперативного штабу, який буде займатися управлінням усіх бойових підрозділів і усіх місцевих організацій, в тому числі ВЦА",- зазначив Парубій.

Він нагадав, що останній влада не могла ввести у той момент, оскільки зупинилась би процедура виборів.

"Зараз законодавчо надається формат для ведення бойових дій", - наголосив Парубій.

Нагадаємо, перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що найближчим часом розглянуть законопроект про реінтеграцію територій Донбасу, контрольованих проросійськими сепаратистами.

Новини партнерів

Loading...