Війна - не продовження політики, а поразка політики.
Ганс фон Зект, німецький державний і політичний діяч

Сьогодні стартують офіційні перемовини щодо виходу Британії з ЄС

19 червня, 2017 - 09:59
Керівник британського міністерства з питань "брекзиту" Девід Девіс / Фото Reuters

Керівник британського міністерства з питань "брекзиту" Девід Девіс анонсував, що він працюватиме над "угодою, якої ще не було в історії" з головним переговорником Єврокомісії Мішелем Барньє. Мова йде про офіційні переговори щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу, передає ВВС-Україна.

У Брюсселі , де відбудуться переговори, торкатимуться, зокрема, тем статусу емігрантів, доступу до єдиного європейського ринку та ситуації на кордоні Північної Ірландії.

Девід Девіс наголосив, що обом сторонам треба буде пройти довгий шлях, однак він упевнений у тому, що їм вдасться досягти "глибокого та особливого партнерства".

Очікується, що Британія офіційно вийде з Євросоюзу до кінця березня 2019 року. Британія матиме доступ до єдиного ринку ЄС до укладення фінальної угоди щодо умов "брекзиту".

У понеділок ввечері Девід Девіс та Мішель Барньє проведуть спільну прес-конференцію за результатами старту переговорів.

Зазначимо, на сорінці BBC опублікували короткий ролик про перешкоди, які стоять перед Британією під час переговорів щодо виходу з ЄС.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що через політичну нестабільність, що виникла після виборів, королева Єлизавета II відклала свою традиційну тронну промову в парламенті.

Джерело: BBC

Новини партнерів

Loading...