Україно, дозволь мені серед твого безголов'я головою тривожною прорости!..
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, критик часів радянської епохи

Суд Одеси конфіскував місцевий нафтопереробний завод, - Луценко

19 червня, 2017 - 14:01
Фото: Уніан

У рамках укладення угоди зі слідством, Районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського НПЗ. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко, передає ВВС-Україна.

"Як знаряддя злочину злочинної організації Курченка", - додав він.

"Завод перейшов у власність держави в особі Кабінету Міністрів. Сподіваюся на швидкий і прозорий аукціон з приватизації", - також написав на Facebook очільник ГПУ.

У квітні правоохоронці затримали у Борисполі заступника директора ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" за підозрою в організації фіктивного вивезення нафтопродуктів.

Тоді Юрій Луценко пояснив, що підозрюваний є фігурантом справи Сергія Курченка. Генпрокурор також сказав, що під його керівництвом "в часи Януковича оформлено фіктивний вивіз в порядку реекспорту (...) понад 700 тис. тонн світлих нафтопродуктів".

За його словами, та операція відбулася без сплати митних платежів та зборів. "Внаслідок таких дій до Державного бюджету України не надійшло податків на суму понад 2,1 мільярдів гривень", - зазначив генпрокурор.

Джерело: BBC Україна

Новини партнерів

Loading...