Нащо слова? Ми діло несемо.
Олег Ольжич, український поет, археолог і політичний діяч

У камеру в’язниці, де перебувають затримані на антикорупційній акції у Петербурзі, пустили газ

19 червня, 2017 - 11:40
Фото Reuters

В 33-му відділенні поліції у Петербурзі в камери затриманих на протестній акції 12 червня пустили газ. Представники штабу Навального у Петербурзі передали аудіозаписи, на яких про газ розповідають двоє свідків, у редакцію медіа-проекту «ОВД-Инфо». Ще два очевидці розповіли про газ безпосередньо виданню, передає Укрінформ.

За словами свідків, поліцейські запустили газ в камеру, де тримали «буйного» затриманого, доставленого у відділення не з мітингу 12 червня. «Зробивши це, поліцейські явно не подумали про те, як працює вентиляція в їх відділі: газ поширився і в інші камери», - розповів один зі свідків, який побажав зберегти анонімність.

Інший очевидець, який також відмовився розкрити своє ім'я, повідомив, що в камері, де він провів ніч, знаходився астматик, якому від газу стало зле. Ще один свідок - Олег Кабатов - розповів «ОВД-Инфо»: «Ми стали всі задихатися. Я в якийсь момент зрозумів, що просто не можу дихати».

У відділення поліції приїхала «швидка», за даними одного із співрозмовників видання, її викликав затриманий, який зумів пронести до камери телефон. Лікарі, за словами очевидців, заявили, що «сюди потрібно привезти десять «швидких», що ви тут влаштували, тут неможливо дихати», перевірили пульс і поїхали».

Припущень про те, який саме газ було розпорошено у відділенні поліції, «ОВД-Инфо» не висуває. Один з очевидців припустив, що було застосовано перцевий газ.

Новини партнерів

Loading...