Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

РФ можуть змусити видати причетних до збиття боїнга МН17, - ГПУ

19 червня, 2019 - 19:07
Фото Reuters

Міжнародна Спільна слідча група з розслідування катастрофи МН17 (JIT) назвала імена чотирьох причетних до катастрофи МН17. Троє з них росіяни. Росія не видає своїх громадян, однак її можуть змусити видати причетних до трагедії МН17.

Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу в Гаазі сказав перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук.

За його словами, це не лише комплекс юридичних, але й політичних дій.

“В будь-якому випадку, пройде судовий розгляд. Наша впевненість у тому, що наявність доказової бази свідчить про вину конкретних людей, і ми зможемо їх засудити, а що стосується реального відбуття покарання, це буде залежати виключно від світового співтовариства і відповідних санкцій, які можуть застосовуватися до країни-агресора, до країни, громадяни якої були причетні до вчинення відповідного злочину”, - сказав Сторожук.

Він також наголосив, що до суду передають інформацію саме щодо чотирьох підозрюваних, імена яких оприлюднили сьогодні. Однак заступник генпрокурора не виключає, що протягом року Спільна слідча група може прийняти рішення щодо повідомлення про підозру іншим фігурантам кримінального провадження.

“Ми крок за кроком наближаємося до розкриття все більшої інформації про розслідування цього злочину і сьогодні ми даємо проміжні результати, які пов’язані перш за все з направленням, пред’явленням підозр першим чотирьом фігурантам і направлення їх до суду. Це перший крок, і це абсолютно не означає, що всі інші прізвища, які фігурують в незалежних журналістських розслідуваннях, навіть в сьогоднішньому нашому звіті фігурували інші прізвища, але станом на сьогодні Спільна слідча група не прийняла рішення щодо готовності оголошувати відповідні підозри. Але ми не говоримо, що їх не буде в подальшому. Слідство триває”, - сказав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ