Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Слідчі не проситимуть Росію і Україну про екстрадицію підозрюваних у збитті MH17

19 червня, 2019 - 15:55
Фото Євгена МАЛОЛЕТКИ

Міжнародна слідча група (JIT) із розслідування причин катастрофи лайнера рейсу МН17 на Донбасі 2014 року не буде просити Росію та Україну про екстрадицію чотирьох підозрюваних у збитті літака через заборону у конституції

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Ми не будемо просити про екстрадиції чотирьох підозрюваних, тому що російська і українська конституції забороняють екстрадицію громадян", - сказав начальник поліції Нідерландів Вілберт Пауліссен на пресконференції у Гаазі.

Пауліссен заявив, що невдовзі до Росії буде направлений запит про надання інформації про місцезнаходження трьох підозрюваних, а також запит провести їхній допит. Подібний запит буде надісланий Україні щодо четвертого підозрюваного.

"Підозрювані матимуть можливість розповісти свою версію подій у суді", - сказав він.

За його словами, завдання слідчих тільки представити докази щодо підозрюваних, а вже суд Гааги буде вирішувати їхню долю, базуючись на інформації у справі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ