Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Президент Єгипту посилив контроль над інтернетом у країні

19 серпня, 2018 - 11:50
Фото GETTY IMAGES

Президент Єгипту Абдуль Фаттах аль-Сісі підписав новий закон, який посилить контроль над інтернетом. Про це пише BBC.

Зазначається, що за новим законодавством про кіберзлочинність можуть бути заблоковані будь-які сайти, які вважаються загрозою для національної безпеки або економіки. Будь-хто, хто визнав себе винним у просто відвідуванні таких сайтів може отримати штраф або тюремне ув'язнення.

Влада заявляє, що нові заходи необхідні для подолання нестабільності в регіоні та тероризму, але правозахисні організації звинувачують уряд у намаганні придушити всі політичні розбіжності в країні.

Каїрська асоціація свободи думки та висловлювань заявила, що до початку підписання нового закону в Єгипті вже було заблоковано більше 500 веб-сайтів.

Раніше повідомлялося, що канадські науковці виявили, що країни, які звинувачують у порушенні прав людини, використовують обладнання Blue Coat, призначене для інтернет-фільтрації. У їх числі РФ, Китай і Афганістан. Усього у світі вчені знайшли 377 подібних приладів, із них більше 60 знаходяться в публічних або створених владою мережах в країнах, обвинувачуваних у порушенні прав людини. Серед них Єгипет, Китай, Афганістан, Ірак, ОАЕ, Саудівська Аравія, Сирія та інші.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: BBC

Новини партнерів

Loading...