Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

Пожежа в готелі Одеси: головному інженеру повідомили про підозру

19 вересня, 2019 - 21:00
Фото з відкритих джерел

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру головному інженеру готелю «Токіо-Стар», де внаслідок пожежі загинули 9 людей.

Інженера підозрюють у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 270 КК України), повідомила пресслужба прокуратури Одеської області.

Зазначається, що з 2009 року чоловік відповідав за справність систем та добір персоналу для ремонту сантехніки й електрики.

«Разом зі старшим адміністратором головний інженер фактично відповідав за дотримання пожежної безпеки у готелі. У своїй діяльності вказані особи підпорядковувалися безпосередньо власникам закладу», — йдеться в повідомленні.

Відповідно до інформації з перевірок органів Державної служби з надзвичайних ситуацій, господарську діяльність закладу вели з порушеннями пожежної безпеки. У 2012 році через це роботу готелю зупинили.

Зазначається, що в липні цього року у готелі спрацьовувати автомати захисту електрообладнання, але заходів для встановлення причин неполадок та їх усунення не вжили.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ