Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Президент затвердив склад делегації України на Генасамблею ООН

19 вересня, 2019 - 18:16
Фото ОПУ

Президент Володимир Зеленський затвердив склад української делегації для участі у 74-й сесії Генеральної асамблеї ООН.

Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті президента.

Главою делегації став міністр закордонних справ Вадим Пристайко. Його заступником призначили постійного представника України при ООН Володимира Єльченко.

До складу делегації також потрапили заступник глави Офісу президента України Ігор Жовква, заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця та міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

Загалом до складу делегації увійшли 10 українських дипломатів. Зеленський дозволив Пристайко залучати для забезпечення роботи делегації радників, експертів і технічних працівників.

Також президент затвердив директиви делегації на сесію Генасамблеї.

Нагадаємо, що 7 вересня у Нью-Йорку відкрилася 74-а сесія Генасамблеї ООН. 24 вересня у рамках сесії почнуться загальні дебати, де виступлять 97 очільників держав, п`ять віцепрезидентів, 46 керівників урядів і 38 міністрів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ