Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

Гладковському призначили заставу у 100 млн грн

19 жовтня, 2019 - 14:17
Фото з відкритих джерел

Сторона обвинувачення просить запобіжний захід колишньому першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави у 100 млн грн.

Про це журналістам сказав журналістам прокурор Юрій Олефір, передає УНН.

"Ми керувались логікою, що ця сума застави повинна бути настільки вагомою для особи, щоб особа не порушувала покладених на неї обов’язків. Разом з тим цей розмір визначається лише як необхідність, встановлена законодавчо, необхідно в даному випадку, в таких правопорушеннях визначати альтернативний розмір застави. Разом з цим ми просимо застосувати саме тримання під вартою. Закон зобов’язує визначати в таких кримінальних правопорушеннях заставу як альтернативний розмір – ми її визначаємо, в такому розмірі, який був би вагомим для особи", - сказав він.

Так, напередодні Олефір під час засідання суду заявив, що сума альтернативої застави становить 100 млн гривень.

"В даному випадку, зважаючи на майновий стан особи, в тому числі на ствердження захисту, що 1,5 млн – це копійки, ми вважаємо, лише такий розмір застави зможе забезпечити належну поведінку", - додав прокурор.

Зазначимо, що раніше суд видалився до нарадчої кімнати. 

Нагадаємо, 17 жовтня НАБУ повідомило про затримання колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського за підозрою у зловживанні службовим становищем.

18 жовтня детективами НАБУ повідомлено йому про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України. Арокурори клопочуть про обрання Гладковському запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у 100 млн грн.

ВАКС почав обрання запобіжного заходу Гладковському ще 18 жовтня, утім у ніч на суботу оголосив перерву до 12 години 19 жовтня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ